Jazyková kavárna – ZRUŠENO

Městská knihovna

jazyková kavárna pro cizince, kteří si chtějí zlepšit konverzaci v českém jazyce

Městská knihovna

jazyková kavárna pro cizince, kteří si chtějí procvičit konverzaci v českém jazyce

Charitativní bazar knih

Městská knihovna

výtěžek z prodaných knih bude věnován pro potřeby Domácího hospice Nablízku, z.ú.

Městská knihovna

Jazyková kavárna pro cizince, kteří si chtějí procvičit konverzaci v českém jazyce.

Dušičkové rande

Městská knihovna

Opět si budete moci dát rande s knihou. Tentokrát se ale společně budete trochu bát. V neprůhledných obalech totiž na Vás budou čekat horory a strašidelné knížky a vy až doma zjistíte, která kniha se stala Vaším společníkem na dušičkové večery.

Dušičkové rande

Městská knihovna

Dušičkové rande s knihou.