»

Pro 23

biblioschránka a knižní výdejní box

BIBLIOSCHRÁNKA A KNIŽNÍ VÝDEJNÍ BOX

Milí čtenáři,
před vchodem do knihovny je k dispozici biblioschránka na vracení knih a knižní výdejní box na výdej knih. Obě zařízení jsou Vám k dispozici 24 hod. denně /7 dní v týdnu.
Biblioschránka slouží k vracení knih z naší knihovny mimo naši výpůjční dobu. V době, kdy je knihovna otevřena, prosíme, abyste knihy vraceli osobně v knihovně. V boxu totiž mohou v případě nepříznivého počasí navlhnout.
Knižní výdejní box slouží k bezkontaktnímu výdeji knih a k výdeji mimo naši výpůjční dobu. Knihy si můžete v knihovně objednat telefonicky či e-mailem, my Vám je připravíme do boxu a zašleme kód, kterým si schránku otevřete.
Zároveň Vás moc prosíme o citlivou manipulaci s těmito novými zařízeními, aby Vám bez poruchy mohly sloužit co možná nejdéle.
Vaše knihovna
Pravidla pro používání biblioschránky a knižního výdejního boxu: pravidla