»

Říj 22

UZAVŘENÍ KNIHOVNY OD 22.10.2020

Naši milí čtenáři,
na základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 21.10.2020 Vám sdělujeme, že Městská knihovna Lysá n. L. (včetně pobočky v Litoli) bude od dnešního dne – tj. čtvrtka 22.10.2020 pro veřejnost UZAVŘENA!
V současné době nejsme schopni odhadnout, jak dlouho budou tato opatření v platnosti, nicméně aktuální informace o chodu knihovny se vždy dozvíte na našem webu a facebooku. Doporučujeme je tedy sledovat!
V souvislosti s touto situací jsme pro Vás opět navýšili počty možných výpůjček elektronických knih. Jeden čtenář si tak může půjčit na jeden měsíc 3 e-knihy.
Co se týká vašich současných výpůjček, nemusíte mít obavy ze zpozdného. Po dobu uzavření knihovny žádné zpozdné započítávat nebudeme. V případě jakýchkoli problémů z vaší strany nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem. Jsme tu pro Vás i po dobu uzavření knihovny!

Přejeme Vám hodně sil v této složité době a doufáme, že se s Vámi co nejdříve v knihovně opět sejdeme.

Vaše knihovna