»

Říj 02

UPOZORNĚNÍ – OPATŘENÍ OD 12.10.2020

Milí přátelé naší knihovny,
vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a k opatřením, která schválila Vláda ČR, jsme se rozhodli zrušit všechny akce pořádané naší knihovnou v průběhu října (tj. do 31.10.2020). Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se s přednášejícími chystaných akcí domluvit na termínových přesunech tak, abyste o chystané pořady nepřišli.
Základního provozu knihovny se prozatím vládní nařízení netýkají a knihovna může zůstat od 12.10. 2020 v provozu ve standardních otevíracích hodinách. Prosíme však všechny naše uživatele, aby i nadále při návštěvě knihovny respektovali zvýšená hygienická opatření, nošení roušek a zachovávání rozestupů. V zájmu zdraví všech uživatelů knihovny ale i zaměstnanců knihovny Vás prosíme o to, abyste v knihovně trávili pouze nezbytně nutnou dobu. Opět jsme připraveni pro Vás knihy předem připravovat. Stačí pouze zaslat Váš požadavek na email knihovny a následně si pro knihy dojít.
Doufáme, že tato opatření budou pouze krátkodobá a že se provoz knihovny brzy vrátí do zajetých kolejí. Předem Vám všem děkujeme za ohleduplnost a pochopení.
Vaše knihovna