Archiv

PŮJČOVÁNÍ SPOLEČENSKÝCH HER

!!! NOVINKA !!!

 • od 1.11.2013 půjčujeme společenské hry
  v knihovně i domů
  (presenční i absenční výpůjčka)
 • doba výpůjčky 1 měsíc
 • vratná záloha 200 Kč
 • seznam dostupných společenských her
  k zapůjčení
  ZDE
 • v LEDNU 2014 přidány NOVÉ HRY !!!
Více informací získáte u výpůjčního pultu.

Pravidla: společenské hry_pravidla půjčování

***************************************************************************************************

ANKETA ČTENÁŘŮ – VÝSLEDKY

Milí uživatelé knihovny,

v průběhu dubna a května jsme Vás požádali o vyplnění dotazníku se zhodnocením nabízených služeb naší knihovny. Všichni čtenáři měli možnost vyplnit dotazník ať papírově tak elektronicky na webu knihovny.

Naším cílem bylo získání Vašich názorů na práci knihovny a další možnosti zkvalitnění našich služeb Vám. Chtěla bych Tak velmi poděkovat všem, kteří dotazník vyplnili a sdělili nám tak svůj názor, který je pro naši práci velmi cenný a potřebný.

Na naši anketu nám odpovědělo 63 čtenářů. Velmi nás potěšilo, že ve většině případů, jsou čtenáři s našimi službami spokojeni. Nicméně z ankety vyplynuly i některé oblasti, které by bylo třeba vylepšit. Jednou z nich je například otevírací doba knihovny. Věříme, že se nám podaří i v této oblasti v nebližší době najít optimální řešení.

Rádi bychom rovněž zviditelnili některé služby, které knihovna poskytuje, a naši čtenáři o nich dosud nevědí. Jedná se především o elektronické služby dostupné z webových stránek knihovny či informačního centra. Jednou z nich je třeba využívání čtenářského konta na našich webových stránkách, kde každý čtenář nejen vidí, které tituly má vypůjčeny a do kdy, ale zároveň si je může sám prodlužovat on-line.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří nám svými odpověďmi a podněty pomohli alespoň částečně zmapovat Váš čtenářský názor. Věřte, že se všemi Vašimi podněty budeme postupně zabývat.

Jana Bajerová
Městská knihovna Lysá nad Labem

STATISTICKÉ ZHODNOCENÍ ANKETY najdete ZDE.

Slosování o knihu vyhrála naše čtenářka paní MARIE ČANDOVÁ. Blahopřejeme!

*******************************************************************************************************

NONSTOPčtení 2013

V úterý 28. května 2013 se naše knihovna již posedmé připojila k mezinárodní akci, pořádané Jazzovou sekcí a rádiem Hortus, NONSTOPčtení.
Letošní, již 16. ročník měl podtitul
„Moje nejmilejší kniha, když mi bylo 16″.
Všichni čtenáři se úkolu zhostili s velkým přehledem a odměnou nám všem bylo příjemně strávené úterní odpoledna podvečer v přítomnosti „oblíbených“ knih. Celé NONSTOPčtení bylo přenášeno do internetové sítě. Letošní přenos můžete sledovat na: http://uradlive.cz/prenosy/webcasty.
Ve fotogalerii najdete i něco málo fotografií z této akce.
Velké poděkování patří společnosti T-NET s.r.o., která se zasloužila o bezchybný přenos NONSTOPčtení do internetové sítě.

Napsat komentář